Урочиста церемонія нагородження

Сьогодні, 17.06.2016 року, у Палаці культури і творчості м.Краматорськ відбулась урочиста церемонія нагородження працівників медичної галузі.

Відкрив цей святковий захід в.о. Міністра охорони здоров’я України В.В. Шафранський.

Він подякував міському голові м.Краматорськ А.В. Панкову за запрошення, коротко розповів про стан медицини на сьогоднішній день, про перспективи її розвитку, про складні умови, з якими стикаються наші медики під час проведення АТО. Віктор Вікторович подякував своїм колегам за самопожертву, відданість професії, людяність і гуманізм. Він щиро побажав медичним працівникам здоров’я, наснаги і впевненості в тому, що найближчим часом складнощі, що супроводжують наші життя будуть подолані.Також В.В. Шафранський вручив присутнім медичним працівникам відзнаки від Міністерства – Почесні грамоти і Подяки.

Від нашого міста Почесні грамоти отримали Марченко Олена Володимирівна – головний  лікар Селидівського центру первинної медико-санітарної  допомоги

і Хоружий Євген Григорович – головний лікар Селидівської міської  стоматологічної  поліклініки.

Подякою була нагороджена Приходько Ніна Яківна – завідуюча неврологічним  відділенням Селидівської центральної міської лікарні.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації П.І. Жебрівського С.Л. Попов також привітав медиків, побажав міцного здоров’я і сил для вирішення складних життєвих і професійних питань.

Сергій Леонідович вручив Почесні грамоти від Донецької облдержадміністрації і обласної військово-цивільної адміністрації представникам Мар’їнської та Ясинуватської лікарень.

Майор медичної служби С.В. Собко висловив свою думку щодо проблем в медицині на Донбасі.

Він звернувся до В.В. Шафранського з проханням посприяти у вирішенні таких питань: 1.усунення дефіциту медичних кадрів, 2. поліпшення матеріально-технічної бази. Військовослужбовець привітав усіх з наступаючим святом, побажав справжнього щастя, здоров’я і миру.

Міський голова м.Краматорськ А.В. Панков приєднався до привітань високих гостей свята та наголосив, що професія медика одна з найголовніших в нашому житті.

Танцювальні колективи і вокалісти подарували свої номери усім, хто поклав своє життя на те, щоб допомагати людям відчувати себе здоровими та щасливими.