Урочистості до Дня Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. Напередодні цього свята захисників і волонтерів було запрошено на святковий концерт у Центр дозвілля та україн­ських традицій.

70

72

75 74

З вітальним словом до присутніх звернувся Селидівський міський голова Віктор Ремізов.

71

Він підкреслив,  що в цей складний для України час воїни-захисники забезпечують надійну оборону нашої Вітчизни. Міський голова окремо подякував волонтерам (які відзначають своє професійне свято 5 грудня) за допомогу військовим в зоні Операції Об‘єднаних сил.

Слово також  мали керівник громадської організації «Селидівське об’єднання учасників АТО «МОНОЛІТ» Володимир Рибаков, заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення майор Вадим Туренко. Начальник відділення військового обліку Покров­сько-Ясинуватського ОМВК майор Володимир Удод вручив від імені військового комісара В.В.Бєляєва Листи-Подяки волонтерам міста за щоденну жертовність, неоціненний внесок у від­родження ЗСУ, свідому громадську позицію, патріотизм та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

78

77

Як підкреслили ведучі концерту, коли в країні запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане майже найголовнішим у житті сьогодніш­ньої України. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст. І що ми на них покладатимемо величезні надії і всією Україною молитимемось за них, щоб повернулись живими.

88 76

Пам’ять загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання.

Під час заходу гостей свята вітали учасники художньої самодіяльності Центру дозвілля та україн­ських традицій м.Селидове - Володимир Макєєв, Вікторія Самойленко, Раїса Калічак, Дарія Задума, Ніна Ніколішина, Юлія Турянська, вокальне тріо «Гармонія», танцювальні колективи «Бонус», «Майкл» та Діана Зеленська.

73 79 80 81 82
83 84 85 86 87