Урочистості до Дня Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. Напередодні цього свята захисників і волонтерів було запрошено на святковий концерт у Центр дозвілля та україн­ських традицій.

75 74

З вітальним словом до присутніх звернувся Селидівський міський голова Віктор Ремізов.

Він підкреслив,  що в цей складний для України час воїни-захисники забезпечують надійну оборону нашої Вітчизни. Міський голова окремо подякував волонтерам (які відзначають своє професійне свято 5 грудня) за допомогу військовим в зоні Операції Об‘єднаних сил.

Слово також  мали керівник громадської організації «Селидівське об’єднання учасників АТО «МОНОЛІТ» Володимир Рибаков, заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення майор Вадим Туренко. Начальник відділення військового обліку Покров­сько-Ясинуватського ОМВК майор Володимир Удод вручив від імені військового комісара В.В.Бєляєва Листи-Подяки волонтерам міста за щоденну жертовність, неоціненний внесок у від­родження ЗСУ, свідому громадську позицію, патріотизм та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Як підкреслили ведучі концерту, коли в країні запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане майже найголовнішим у житті сьогодніш­ньої України. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст. І що ми на них покладатимемо величезні надії і всією Україною молитимемось за них, щоб повернулись живими.

88 76

Пам’ять загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання.

Під час заходу гостей свята вітали учасники художньої самодіяльності Центру дозвілля та україн­ських традицій м.Селидове - Володимир Макєєв, Вікторія Самойленко, Раїса Калічак, Дарія Задума, Ніна Ніколішина, Юлія Турянська, вокальне тріо «Гармонія», танцювальні колективи «Бонус», «Майкл» та Діана Зеленська.