Увага - грантова програма «Жити на рівних» !

для соціальних підприємців та соціальних ініціатив в інтересах людей з інвалідністю.

11 лютого 2020 року БО «Фонд родини Нечитайло» оголосила про старт програми грантів для неприбуткових установ та організацій (зареєстрованих як благодійні організації, громадські об’єднання тощо), діяльність яких пов’язана з тематикою конкурсу, та суб’єктів підприємництва (зареєстрованих як підприємства, господарські товариства, фізичні особи – підприємці тощо), які працюють як соціальне підприємство.

В рамках трирічної грантової програми Фонд пропонує: фінансову підтримку основної діяльності (на впровадження послуг, нового продукту) у вигляді гранту на суму від 300 до 700 тис. грн., а також нефінансову підтримку, яка може включати: консультації експертів та менторство, стажування та навчання за обраною тематикою, оцінювання соціального ефекту проєкту (оцінка impact-складової), промоцію та ін.

Прийом концепцій проєктів починається з 11 лютого 2020 року, та буде тривати по 2 березня 2020 року. Розгляд повних проєктних пропозицій: до 29 березня 2020 року.

Пріоритетні напрями підтримки:

- Раннє втручання для попередження інвалідності дітей, зменшення ступеня тяжкості інвалідності та попередження інституалізації дітей (скринінг порушень розвитку, комплексна допомога та супровід фахівців).

- Соціальна та трудова реабілітація людей з інвалідністю (творчі майстерні, створення робочих місць, навчання, дозвілля тощо).

- Усунення обмежень життєдіяльності осіб з інвалідністю (розвиток транспортних послуг для маломобільних груп, полегшення доступу до технологій, освіти, підвищення доступності середовища тощо).

- Організація догляду для осіб з інвалідністю (організація денного перебування, послуга підтриманого проживання тощо).

- Розвиток реабілітаційних послуг та заходів (впровадження інноваційних практик та послуг з комплексної реабілітації, ефективність яких доведено).

Можливі статті фінансування:

• обладнання та витратні матеріали;
• розробка та виготовлення (надання) соціальних продуктів, послуг;
• розробка програмного забезпечення, яке відповідає меті програми;
• консультаційні послуги, необхідні для реалізації проєкту;
• ремонтні роботи (в частині закупівлі будівельних матеріалів);
• навчання.

Фонд не підтримує наступні витрати:

• заробітна платня, оренда приміщення та оплата комунальних послуг;
• витрати на відрядження;
• пряма гуманітарна та матеріальна допомога;
• витрати на надання медичної допомоги окремим особам.

Грантова програма «Жити на рівних» прагне стати гнучкою і зручною платформою для розвитку соціального підприємства в Україні в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола.

Концепції проєктів приймаються в електронному форматі на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 2 березня 2020 року.

Детальна інформація –http://inclusion.tilda.ws/