Увага! Опитування продовжено до 30 вересня!

Опитування з метою розробки Стратегії трансформації вугільних громад Донецької області.

66

За підтримки трьох проєктів (Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України»; Проєкт «Нова енергія - нові можливості для сталого розвитку Донбасу» (Germanwatch, ЛОПЦ «Альтернатива», ГО «Екодія») та Проєкт FORBIZ|EU4Business – «Створення кращого бізнес-середовища»), відповідно до Меморандуму про співпрацю розпочато роботу над розробкою Стратегії трансформації вугільних міст Донецької області.

Для того щоб планувальний процес був успішним, експертам необхідно провести ряд досліджень і вивчити стан справ у 7 громадах, які на початку 2019 року об’єдналися та створили Платформу сталого розвитку вугільних міст Донецької області. Тому просимо долучитися до участі в анкетуванні керівників установ, підприємств та організацій міста, а також представників бізнесу.

Заповнити анкети можна за посиланнями:

- для представників бізнесу https://forms.gle/ttqxtLfuyWVxTnNfA
- для керівників підприємств https://forms.gle/1ZQ9DkQVRAHc71Ph7

При заповненні анкети у Вас є можливість залишити свої особисті пропозиції та побажання щодо бачення подальшого розвитку вугільних міст та шляхів покращення їх економічної сфери діяльності. Отримані та оброблені набори даних будуть використані при розробці Стратегії трансформації вугільних громад Донецької області.