Увага! Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує на безкоштовне навчання!

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує жителів Донецької області, Луганської та півдня Запорізької областей на безкоштовне навчання за наступними напрямками:

«Вектор розвитку»

3 лютого – 10 березня 2021 року

Мрієш про незалежність та хочеш розпочати власну справу: приходь на онлайн-тренінг. 16 занять (8 — для початківців, 8 — для досвідчених учасників). Повний курс навичок підприємця — від створення бізнес-плану до отримання прибутку. Участь можуть взяти підприємці та ті, хто поки мріє про власну справу. Дізнаєшся, як написати бізнес-план, правильно звітувати, поставити реальні цілі, навчитися продавати, знатимеш законодавчі аспекти бізнесу.

Реєстрація: surl.li/hray

«Активний продаж»

15 лютого – 4 березня 2021 року

Хочеш продати — дізнайся, як вигідно це зробити: 6 онлайн майстер-класів від розрахунку собівартості продукту до залучення клієнтів та продажу. На тренінгу дізнаєшся, як створити унікальну ціннісну пропозицію, обрати продукт, залучити клієнтів і як це вигідно продати.

Реєстрація: surl.li/hrcg

«Продаж у соціальних мережах»

8 лютого – 18 березня 2021 року

Карантин зменшив прибутковість? Навчися продавати через соціальні мережі: 10 онлайн майстер-класів про написання цікавих історій, текстів, які мотивують купити, просування у соціальних мережах. Дізнайся, чому варто писати унікальні тексти, як фото допомагають продавати і як краще подавати інформацію про свій бізнес у різних соціальних мережах.

Реєстрація: surl.li/hrcd