УВАГА! ЩОРІЧНА МІЖНАРОДНА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

У всіх регіонах України з 25 листопада по 10 грудня проводиться Міжнародна інформаційна акція «16 днів проти насильства».

Акція охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством.

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

5 грудня - Міжнародний день волонтера.

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня - Міжнародний день прав людини.

На території Селидівської міської територіальної громади заплановано проведення флешмобу «Стрічки обізнаності», інтерактивні бесіди, тренінги з профілактики насильства, боулінгу, ВІЛ/СНІДу, демонстрація в соціальних мережах відеороликів стосовно профілактики насильства, розповсюдження інформаційних листівок та буклетів, розміщення тематичної інформації в батьківських чатах.

Вищезазначені заходи спрямовані на привернення уваги громадськості до актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.