Увага - відбудеться національна практична конференція!

Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва в Донецькій області запрошує прийняти участь у національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою проведення конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Планується розгляд та обговорення наступних питань:

• аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
• визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
• надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
• презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємців.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у Конференції запрошуються представники органів виконавчої влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Початок роботи Конференції - 5 грудня 2019 року о 10.00 в «Авангард-Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера З-A, Сад Бернацького).

Реєстрація учасників - з 9.00.

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо Вас проінформувати організаторів не пізніше ніж 28 листопада 2019 року за телефоном: (050) 347-85-73 або на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo.