В Донецькій області проведено профілактичні заходи (рейди)

12 жовтня 2021 року працівниками служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб, ювенальної превенції відділу поліції № 3 Покровського районного управління ГУНП в Донецькій області проведено профілактичні заходи (рейди) «Бродяга» та «Побут і сім’я» в м. Селидовому.

Під час профілактичних заходів (рейдів) дітей та підлітків, схильних до бродяжництва та жебракування, не виявлено.

Відвідано 3 сім’ї з 8 дітьми, зокрема сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, про що складено акти обстеження умов проживання дітей.

222 223 224

2 батьків попереджено про відповідальність за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей. Ініційовано притягнення 2 батьків 4 дітей до адміністративної відповідальності згідно із ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.