В Україні дозволена третя, бустерна доза вакцини від COVID-19, функція якої – посилити ослабший з часом ефект від основного комплексу вакцин проти COVID-19.

Працівники Центру первинної допомоги Селидівської міської ради, на чолі із директором, Оленою Марченко, вже почали отримувати бустерну дозу вакцини від COVID-19, адже розуміють, що знаходяться у вразливому оточенні, де підхопити вірус значно більше шансів, ніж в інших груп населення й, звісно, вони хочуть бути більш захищеними.

Як кажуть працівники Центру : «На сумніви та роздуми у нас немає часу, у нас є час тільки для життя, для родини, та для того, щоб допомагати населенню.»

Тому, Центр первинної допомоги запрошує усіх для отримання не тільки бустерної дози вакцини, а й основного вакцинального комплексу проти COVID-19.

Отримати щеплення від COVID-19 можна за наступними адресами:

• м.Селидове – амбулаторії № 1 (вул.Черняховського 48), амбулаторія № 2 (вул.Центральна, 108);
  • смт.Цукурине – амбулаторія №3 (вул.Центральна 10 а) ;
  • м.Українськ – амбулаторія № 6 (вул.Ватутіна, 18);
  • Центр масової вакцинації – м.Селидове, вул.К.Маркса 8, кабінет 2 (будівля виконкому). Працює у будні з 8.00 до 12.00 й у вихідні з 9.00 до 14.00.

Деталі щодо наявності вакцини та уточнення графіку роботи пунктів щеплення проти COVID-19 можна дізнатися за телефоном : 099 728 70 20.

Цінуйте свій час та своє життя! Бережіть себе та вакцинуйтеся!