«Велике будівництво» у Селидовому

Сьогодні, 25 червня, міський голова Віктор Ремізов відвідав об’єкти, які увійшли до програми президента України «Велике будівництво».

Розпочато реалізацію інвестиційного проєкту «Капітальний ремонт приміщень першого поверху головного корпусу КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» з метою розміщення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська, 43» (коригування). Загальна кошторисна вартість цього проєкту складає 20,1 млн.грн.

Проєктом передбачено: фарбування фасаду 1-го поверху по всьому периметру, заміна зовнішнього дверного блоку на нові в приміщенні, демонтаж ганку на дворовому вході в будівлю, влаштування приміщень приймального боксу та пандусу для заїзду інвалідів, ремонт ганку входу для інфекційних пацієнтів з влаштуванням козирка, капітальний ремонт приміщень 1-го поверху, заміна внутрішнього оздоблення усіх приміщень 1-го поверху будівлі (підлога, стіни, стеля), установка перегородок ГКЛВ, заміна внутрішніх дверних блоків на нові.

316 317

Також планується заміна елементів внутрішніх систем водопостачання та водовідведення, систем опалення, вентиляції, кондиціонування, ремонт внутрішніх електричних мереж будівлі, встановлення системи відеоспостереження з фіксацією ПЗЧ та ін.

На теперішній час в приміщенні розпочато демонтажні роботи.

315 314

На технічній нараді міський голова разом із представниками підрядної організації та адміністрації лікарні обговорили питання стосовно реалізації проєкту.

Приймальне відділення – перше в лікарні, куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка її стану, здійснюються невідкладні заходи і приймаються рішення щодо подальших дій медичних працівників. В контексті реформування системи охорони здоров’я приймальні відділення лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги, тому реалізація даного проєкту дасть медичним працівникам можливість виконувати свою роботу на якісно новому рівні.

Наступним об’єктом, який відвідав Віктор Ремізов став стадіон «Шахтар».

Разом з представниками проєктної організації, підрядної компанії та адміністрацією спортивної школи було обговорено ряд питань щодо ходу реконструкції.

318 319

На теперішній час в адміністративній будівлі виконано демонтажні роботи, замінено вікна на металопластикові, триває заміна всіх внутрішніх  комунікацій, електропроводки, ремонт санвузлів, перепланування кабінетів, заміна підлоги тощо. Триває заливка та утеплення покрівлі.

320 328

На території стадіону демонтовано бігові доріжки, розпочато підготовку до вкладання нових. Наразі працівниками ТОВ «АЛЬЯНСБУД» формуються тумби під трибуни, продовжується будівництво 2-х вуличних туалетів.

321 335 323
325 329 327
326 336 322

Нещодавно на стадіоні встановили веб-камеру, тож за ходом робіт тепер можна спостерігати через мережу Інтернет. Для цього потрібно лише перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=9E5iEbHPmto&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0BB9ZxJLdY6lluoCoX0Fq5f36tMum59KwGLio5QTfGSAbkNmFy21BK6D8