"Велике будівництво" у Селидовому

за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська, 43» (коригування), який увійшов до програми президента України «Велике будівництво».

Нагадаємо, що загальна кошторисна вартість цього проєкту складає 20,1 млн.грн., підрядником виступає Асоціація підприємств матеріально-технічного забезпечення «Комплект».

Сьогодні, 30 липня, міський голова Віктор Ремізов відвідав об’єкт з метою перевірки поточного стану виконання робіт.

На сьогоднішній день виконано: демонтажні роботи, засипка підлоги граншлаком, прокладання каналізаційних труб під підлогою, заміна каналізаційних стояків, укладання плівки на підлогу та армування, укладання бетонної стяжки, влаштування фундаменту під майданчик для обслуговування кондиціонерів, влаштування майданчика під шафу з кисневими балонами.

340 341
350 351

На технічній нараді міський голова разом із представниками підрядної організації та адміністрації лікарні обговорили питання стосовно реалізації проєкту.