Відбулася презентація інвестиційного порталу області«DO invest»

19 жовтня в м.Київ у приміщенні Торгово-промислової палати України за участі представників дипломатичних установ, міжнародних організацій, фінансових інституцій, потенційних інвесторів, центральних органів виконавчої влади та бізнесу відбулася презентація інвестиційного потенціалу Донецької області.

Під час заходу головою Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленко було презентовано інвестиційний портал області «DO invest» (https://doinvest.dn.gov.ua)та представлено концепт нового бренду Донецької області, створеного за допомогою міжнародної організації ПРООН.

367

366 368

Учасники заходу також мали змогу ознайомитися з експозиціями провідних підприємств області. Серед представленого бізнесу було підприємство «VELNA», які здійснює діяльність на території нашої громади. Під час промозаходу Німаніхін Віктор мав можливість презентувати свою продукцію, тим самим представивши бізнес Селидівської громади на всеукраїнському та міжнародному рівні.

369

З представленим комплексом промозаходів «DO invest» можна ознайомитися за посиланням на канал YouTube: https://youtu.be/Yi2yQNCumok .

370

363 364 365