Відкриття 32-го Всеукраїнського турніру з боксу серед юнаків на призи Віктора Мірошниченка

Сьогодні, 24 вересня, у Дитячо-юнацькій спортивній школі м.Селидового відбулось урочисте відкриття 32-го Всеукраїнського турніру з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР Віктора Мирошниченка.

19 липня 1980 року відкрились XXII літні Олімпійські ігри, переможцями або призерами яких стали вісім посланців нашого регіону. Одним з них став 21-річний хлопець з м.Українськ Донецької області Віктор Володимирович Мирошниченко.

На рідну землю боксер повертався тріумфатором, бо саме він став першим в Україні срібним олімпійським призером з боксу. На Донбасі він такий один до сих пір! Також Віктор Володимирович має звання чемпіона СРСР, Європи, віце-чемпіона світу.

32 роки тому на честь цього видатного спортсмена Віктором Ремізовим (на той час він був директором шахти «Україна» м.Українськ) був організований перший Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР Віктора Мирошниченка.

В нашому місті вже не вперше проводяться турніри такого рівня і тому можна сміливо сказати, що Селидове поступово стає центром спортивного життя області.

Щирими оплесками вітали учасників турніру – спортсменів з усіх міст, а також членів оргкомітету та почесних гостей змагань.

332 333 334

Цього року в змаганнях прийняли участь 170 спортсменів з міст Авдіївка, Бахмут, Білозерське, Білицьке, Волноваха, Вугледар, Гірник, Добропілля, Київ, Костянтинівка, Мар’їнка, Маріуполь, Мирноград, Новогродівка, Новодонецьке, Павлоград, Покровськ, Селидове, Соледар.

З вітальним словом до учасників турніру від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова звернувся директор КЗ «ДЮСШ м. Селидового» Олександр Шостак. Він побажав спортсменам продемонструвати свою майстерність та здобути бажану перемогу.

Привітав учасників турніру і заступник начальника управління фізичної культури та спорту ДонОДА Сергій Горбунов, який зауважив, що у спорті дуже важливо щоденно прагнути бути кращим, ставити цілі та досягати їх.

Павло Івахненко, виконавчий директор регіональної федерації боксу Донецької області, побажав учасникам сили та витримки на ринзі.

Тренер-викладач з боксу ДЮСШ шахти «Україна» Віталій Нєшин побажав юним боксерам досягти спортивних висот, аби представляти своє місто і Україну на весь світ.

До цих слів приєднались й інші почесні гості.

Після офіційної частини було розпочато боксерські двобої.