Відкриття нової котельні

Сьогодні, 5 квітня Селидівський міський голова Ремізов В.В. провів урочисте відкриття вугільної контейнерної котельні на території загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 у м.Селидовому.

На ньому були присутні: секретар ради Голубенко М.І., заступник міського голови Терещенко І.В., представники підрядної компанії ТОВ «Термоінженерінг» м.Київ,  начальник відділу капітального будівництва Лапін О.І., начальник відділу освіти м.Селидове Соломахіна О.О., завідуючий з господарської частини відділу освіти Охомуш І.Л., директор школи Петрик П.І., засоби масової інформації, а також працівники та учні навчального закладу.

Побудова котельні на твердому паливі виникла у зв’язку з прогнозованим підвищенням тарифів на надання послуг з централізованого опалення (до цього школа опалювалась від центральної міської газової котельні).

Будівництво здійснювалось за рахунок двох джерел фінансування: державного фонду регіонального розвитку і міського бюджету. Загальна вартість проекту склала понад 2 млн.грн. На виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи з міського бюджету було виділено близько 96 тис.грн.

Строк будівництва котельної склав 4 місяці.

В першу чергу, Віктор Володимирович разом із Оксаною Олександрівною перерізали святкову червону стрічку. 

Після цього вони разом з іншими перейшли до огляду будівлі, яка вже 5 днів працює в тестовому режимі.

Модуль котельної складається з 3 блоків: котельний зал, побутове приміщення, бункер для вугілля з запасом на 7 днів.

Котельна установка складається з двох твердопаливних водонагрівальних котлів «ARDENZ»(Україна) з ручною загрузкою палива по 400 кВт кожний.

Дане будівництво дозволить вирішити проблему температурного режиму та створення комфортних умов для навчання школярів, а також зниження виплат за надання послуг з центрального опалення (близько 400 тис.грн.)

Віктор Володимирович зазначив,  що наразі готується до здачі в експлуатацію котельня в д/с «Топольок» м.Гірник.

Також міський голова поспілкувався з учнями. Одинадцятикласники поділилися своїми переживаннями з приводу проходження ЗНО і планами на майбутнє. Спілкування пройшло в теплій та дружній атмосфері.