Відкриття стадіону «Шахтар» у Селидовому

«Велике будівництво» – національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими, як школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Основна задача проєкту – будівництво чи капітальна реконструкція 6 500 км доріг, 100 шкіл, 100 дитсадків, 25 центрів екстреної медичної допомоги, 100 спорткомплексів по всій країні до кінця 2020 року.

Сьогодні, 20 жовтня, в нашому місті відбулось урочисте відкриття стадіону «Шахтар» Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове.

На заході були присутні почесні гості: заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, Селидівський міський голова Віктор Ремізов, керівник підрядної компанії ТОВ «Альянсбуд» Олександр Суходольський, керівник проєктної організації ТОВ «Донмегапроект» Микола Шеховцов та інші.

144 145

Вадим Філашкін привітав селидівців із святковою подією та зауважив, що реконструкція стадіону в термін 4,5 місяця стала можливою лише завдяки злагодженій роботі керівництва області, міста та підрядників.

Він побажав вихованцям ДЮСШ міцного здоров’я, наснаги та закликав їх залучати до спорту батьків. В подарунок діти отримали спортивний інвентар.

У своєму вітальному слові Віктор Ремізов відзначив, що це великий подарунок як для маленьких, так і для дорослих жителів нашого міста. Він побажав спортсменам завжди перемагати та досягати високих результатів.

Міський голова передав Подяку голові Донецької ОДА Павлу Кириленку за вагомий особистий внесок в розбудову інфраструктури м.Селидове, вирішення актуальних питань життєдіяльності Селидівської громади та створення комфортних умов для проживання мешканців міста, а колективам ТОВ «Альянсбуд» та ТОВ «Донмегапроект» за плідну співпрацю при виконанні робіт на об’єкті.

150 151

Працівники і вихованці Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове разом з вихованцями секції аеробіки Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове подарували присутнім неймовірно яскравий виступ.

152 153 154

Право першого удару на полі було надано заступнику голови ДонОДА Вадиму Філашкіну, після чого на полі розпочала свою гру команда юних футболістів.

156 157

Нагадаємо, що стадіон «Шахтар» м.Селидове став одним із п’яти в Донецькій області, що заплановано звести протягом 2020 року в рамках програми «Велике будівництво», започаткованої президентом України Володимиром Зеленським.

Проєктом було передбачено: реконструкцію адміністративної будівлі з душовими і роздягальнями для спортсменів, робочими кабінетами, заміну внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, влаштування бігових доріжок з поліуретановим покриттям, заміну конструкції існуючих трибун на стаціонарні відкриті з пластиковими стільцями, що дозволить розмістити понад 1,5 тисячі глядачів.  Також було побудовано майданчик з тренажерним обладнанням, дитячий майданчик, два вуличні туалети, облаштувано під’їзні шляхи, місця для паркування автотранспорту, встановлено зовнішнє освітлення, виконано благоустрій території. Об’єкт обладнали елементами доступності для маломобільних груп населення.

Загальна вартість оновлення стадіону склала 57 млн.грн. (кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного і міського бюджетів).

159 158 160