Відкриття Центру сталого розвитку громад Донецької області на базі облІППО

19 листопада 2021 року відбулося відкриття Центру сталого розвитку громад Донецької області на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Тетяна Пшеченко, заступник начальника відділу освіти Селидівської міської ради та працівники Селидівського ЦПРПП взяли участь в онлайн-заході.

250 249

Проєкт реалізується ГО «Збалансований розвиток – Схід» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.