ВІДВІДУВАННЯ ФЕСТИВАЛЮ-ЗУСТРІЧІ «Донеччина зустрічає своїх захисників» представниками міста

На горі Карачун поблизу Слов’янська вже третій рік поспіль відбувається фестиваль-зустріч «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Захід організовано управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області.

Метою заходу є об’єднання ветеранів АТО з усієї України, військових психологів, громадських діячів та активістів, представників влади та громад для відзначення нового для Донеччини свята, яке покликане створити новітню традицію та поєднати усіх громадян, які боролись за територіальну цілісність та суверенітет України та прагнуть розвивати та оновлювати Україну та Донеччину.

4 липня виконкомом Селидівської міської ради спільно з представниками Громадської організації «Селидівське об’єднання учасників АТО «Моноліт» організовано відвідування заходу ветеранами АТО та молоддю міста.