Відвідування сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах

14-16 січня 2021 року в містах Селидове та Гірник, за участі працівників служби у справах дітей міської ради та ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, фахівців із соціальної роботи міського центру соціальних служб відвідано 8 сімей з дітьми, що перебувають в складних життєвих обставинах.

177

Під час відвідування дітей за місцем їх проживання вивчено потреби сімей та стан виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, запропоновано гуманітарну допомогу. Батьки попереджені про недопущення фактів насильства відносно дітей та відповідальність за його скоєння.

178

Службами та відділами вжиті відповідні заходи: складено акти обстеження умов проживання дітей, оцінки потреб сімей, винесено попередження про відповідальність батьків та інших осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків.

179