Виїзд лікарів до с.Петрівка

Турбота про здоров’я населення віддалених куточків Селидівської громади, які, так само як і жителі міст, прагнуть зручного доступу до медичних послуг, є важливим питанням, яке наразі вже має своє рішення.

Сьогодні,12 січня відбувся вже другий виїзд лікарів Центру ПМСД Селидівської міської ради до села Петрівка, де у спеціально обладнаному приміщенні, двічі на місяць ,сімейні лікарі вестимуть прийом жителів сіл Петрівка, Новоолексіївка, Юрївка, Пустинка та Григорівка, які потребують первинної медичної допомоги.

72 73

12 мешканців вищезазначених сіл з 8 до 12 години мали змогу відвідати сімейного лікаря Бутрій Маргариту Михайлівну, яка разом з медичною сестрою укладали декларації, надавали консультації та проводили діагностичні процедури з виміру артеріального тиску, глюкометрії та ЕКГ, а також одна тяжка пацієнтка була оглянута вдома.

74 71

Сподіваємося, що ця ініціатива зробить життя селян легше та комфортніше, а здоров’я міцнішим та доступнішим!