Виїзна нарада в Українську

2 квітня 2021 року під головуванням заступника міського голови Олесі Новицької працівниками служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб, ювенальної превенції відділу поліції №3 Покровського районного управління ГУНП в Донецькій області проведено виїзну нараду

в м. Українську з питання: «Попередження та профілактика негативних проявів серед батьків або осіб, які їх замінюють, та дітей».

Обговорено актуальні проблеми, що виникають в сім’ях з дітьми, зокрема в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, вивчені їх потреби, намічені шляхи їх вирішення.

Розглянуто 13 сімей з дітьми, відвідано 3 сім’ї, про що складено акти обстеження умов проживання дітей. 8 батьків попереджено про відповідальність за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей. Ініційовано притягнення матері 3 дітей до адміністративної відповідальності згідно із ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.