«Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе»

Серед сучасної молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів у міжособистісних стосунках підлітків.

Конфлікти є частиною нашого буття та можуть виникнути у будь-якій сфері їх життєдіяльності. Але молодим людям слід пояснювати, що конфлікти потрібно вирішувати мирним шляхом.

Селидівський міський центр соціальних служб продовжує роботу по формуванню у молоді навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, розуміння поняття «мир». З цією метою на минулому тижні для молоді м.Українськ проведений тренінг «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе». Фахівець із соціальної роботи розповіла підліткам про типи та види конфліктів, способи та алгоритми їх вирішення. У запропонованій грі «Я - повідомлення», підлітки відпрацювали вміння висловлювати свої почуття у толерантний спосіб. Переглянули та обговорили мультфільми «Просто так», «Емпатія та співчуття», отримали пам’ятки «Основні правила емпатичного спілкування з людьми». Участь в таких заходах допоможе молодим людям розуміти сутність конфліктів, сприятиме умінню уникати більшості з них та мінімізувати негативні наслідки.

716