Вітання міського голови з Днем юриста

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто охороняє конституційні права та свободи наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

За доброю традицією ми вшановуємо представників багатьох професій – прокурорів, суддів, працівників юридичних служб підприємств, установ та організацій, адвокатів, нотаріусів, правоохоронців,– всіх тих, хто присвятив своє життя служінню його величності Закону.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Нехай професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті закону і права, честі та свободи людини.

Сердечно зичу вам щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

Міський голова                                                     Віктор Ремізов