Воркшоп «Молодь. Цукурине»

Вчора було проведено воркшоп «Молодь. Цукурине», на якому зібралися активні мешканці цього селища.

Заступник міського голови Олеся Новицька разом з представниками ініціативної групи Молодіжної ради Селідівської МТГ провели опитування щодо майбутньої співпраці.

Діти запропонували багато ідей для покращення свого селища: еко-акції, ремонт дитячого майданчика, створення простору для творчості та виставки-продажу своїх хенд-мейд виробів, проведення кінопоказів під відкритим небом тощо.

Також було проведено майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

280 281

Присутні подякували в.о. міського голови Руслану Сукову за підтримку і допомогу в організації таких заходів: «Важливо, що багато ідей та практик спрямовані на дітей та молодь, тому що особливо гостро питання культурного розвитку і цікавого дозвілля постає саме в невеличких населених пунктах таких як селища й села. Ми раді, що місцева влада приділяє цьому увагу. Дякуємо за змістовний воркшоп і сподіваємось на плідну співпрацю!».

279 284

За результатами зустрічі було складено графік майстер-класів у поточному місяці, які будуть проводитись на базі селищної бібліотеки.