Як правильно передати показання електролічильника: 5 порад від YASNO

Нарахування у платіжці за світло іноді можуть не співпадати з фактичним споживанням.

Зазвичай це стається, якщо споживачі забувають передати показання лічильника або роблять це невчасно чи неправильно. Щоб завжди бути впевненими у точності нарахувань, мешканцям Донеччини слід:

1. Щомісяця повідомляти показання лічильника. Інакше нарахування будуть здійснюватися за середнім споживанням на основі отриманих у попередні місяці даних.
  2. Передавати показання з 1 по 3 число.
  3. Звертатися до оператора системи розподілу, якщо не згодні з вказаними у платіжці показаннями. Постачальник YASNO здійснює нарахування на основі обсягів споживання, які надає оператор системи розподілу (ОСР).
  4. Сплачувати всю суму в платіжці, а не лише частину. Якщо клієнт не згоден з сумою в рахунку, слід звернутися до постачальника, якщо не згоден з показаннями – до ОСР. Не вирішуючи питання з енергокомпаніями, споживач лише накопичуватиме борг.
  5. Відмовитися від самостійного розрахування суми до сплати, щоб не припуститися помилки. YASNO надає споживачам можливість не робити обчислення та надсилає платіжки з уже вказаною сумою.

«YASNO піклується про комфорт і безпеку клієнтів та постійно розробляє нові онлайн-сервіси для передачі показань та оплати за світло. Наприклад, нещодавно ми запустили чат-бота в Viber. Завдяки онлайн-помічнику 47 тисяч користувачів миттєво передають показання приладів обліку, здійснюють розрахунки, одними з перших отримують інформацію про енергоефективні продукти та акції, які проводить YASNO», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Окрім чат-бота, передати показання постачальнику легко та просто:

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.