Ювілей громадської організації "Діти війни"

21.06.2016 у будинку культури м.Селидове громадська організація «Союз жінок України» (Фоміна Г.М.),

вшановуючи пам'ять загиблих батьків та дідів у Другій Світовій війні, традиційно провела зустріч з нагоди 20 - річчя з дня заснування громадської організації "Діти війни".

Під час зустрічі перегорталися сторінки історії з героїчним минулим наших батьків та надавався наказ нащадкам берегти мир та захищати рідну Україну.

Грамотами Селидівського міського голови Ремізова В.В. за активну життєву позицію та вагомий внесок у патріотичне виховання молоді були нагороджені голова громадської організації Фоміна Г.М. та представники цієї організації.

Із словами подяки за мужність та незламність, жагу до життя перед присутніми виступили заступник міського голови Терещенко І.В., депутати Селидівської міської ради Резніченко Л.В., Сєднєва Г.А.

Захід був цікавим своєю атмосферою душевністю. Були заслухані і заспівані пісні, які запали глибоко до душі.

Наприкінці зустрічі громадськість прийняла лист-звернення до народного депутата України Сажка С.М. про соціальний захист дітей війни.