«З Україною в серці»

Українська пісня... Це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок супроводжує його  від дитинства до старості.

З піснею на вустах він відзначає свята, прикрашає народні обряди, славить свої перемоги. З піснею ми відчуваємо красу життя. Пісня криє у собі силу уяви та багатство щирих переживань, є джерелом натхнення. І у пам’яті зринають пророчі слова Тараса Шевченка:

«Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине.
От де, люди, наша слава,
Слава України!»

08.10.2019 року в актовій залі Будинку творчості дітей та юнацтва м.Українська пройшов міський етап обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці» з метою популяризації кращих зразків народної та сучасної української пісні, примноження культурних пісенних традицій. В ньому взяли участь учні ЗОШ №12, ЗОШ №13, вихованці гуртка «Веселі нотки» БТДЮ (керівник Горбачова Н.П.). Переможці, що посіли почесні перші місця – Стрелкова Єлизавета (старша вікова категорія), Головченко Юрій (середня вікова категорія), Матвеєва Анастасія, Сорокіна Альона (молодша вікова категорія) – будуть представляти місто Українськ на обласному етапі фестивалю, який відбудеться 18 жовтня у місті Слов’янськ.

207 209

210

Бажаємо їм перемоги!