За 9 місяців 2020 року місцеві бюджетні кошики Донеччини

отримали майже 9,6 мільярдів гривень.

За січень-вересень 2020 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 9 млрд 593 млн гривень.

Значну частину надходжень до місцевих бюджетів, а це більше 72%, складає податок з доходів фізичних осіб. За 9 місяців 2020 року вказаного податку зібрано майже 7 млрд гривень.

Крім того, важливими джерелами наповнення місцевих бюджетів є також плата за землю (0,9 млрд грн), єдиний податок (0,7 млрд грн), екологічний податок (0,5 млрд грн), акцизний податок (0,2 млрд грн) та податок на прибуток (0,1 млрд гривень).

З тройки лідерів серед територіальних громад найбільшу частину відрахувань до місцевих бюджетів забезпечили платники податків м.Маріуполь – 3,3 млрд грн, або більше третини від загальних надходжень до місцевих бюджетів, підприємці м.Покровськ поповнили бюджети на 1,3 млрд грн, а м.Краматорськ – на 1 млрд гривень.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України:

- Telegram - t.me/tax_gov_ua;

- Facebook - fb.com/TaxUkraine;

- YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!