За данимим Центру первинної допомоги Селидвської міської ради, захворюваність на COVID-19 в Селидівській громаді поступово спадає, кількість захворівших кожної неділі зменшується.

ЗА ТИЖДЕНЬ (з 15 по 21 листопада) лікарі сімейних амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради ЗАФІКСУВАЛИ 62 НОВИХ ВИПАДКА COVID-19 серед мешканців Селидівської громади.

Станом на 23 листопада 2021р по даним Центру первинної допомоги Селидівської міської ради:

• з початку 2021 року, виявлені 2514 хворих на COVID-19 мешканців Селидівської ТГ.
  • на амбулаторному лікуванні знаходяться 538 мешканців Селидівської ТГ, хворих на COVID-19.

З 01.01.2021 року лікарями сімейних амбулаторій зареєстровано 1115 пневмоній, станом на 21 листопада 2021 року – 40 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ:

• Носіть захисні маски та дотримуйтеся фізичної дистанції у місцях скупчення людей
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики для дезінфекції рук
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій
  • Утримуйтеся від відвідування місць скупчення людей

Донецька область все ще знаходиться у червоній зоні епідемічної небезпеки. Діє дуже багато обмежень для тих, хто досі немає жодного щеплення від COVID-19. Тому, якщо Ви досі не маєте щеплення – звертайтеся до найближчого пункту щеплень від COVID-19 за адресами:

м.Селидове – вул.Черняховського, 48, вул.Центральна, 108;

м.Українськ – вул.Ватутіна, 18;

смт.Цукурине, Центральна, 10а;

ЦЕНТР МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ – м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, кабінет 7 (будівля виконкому) працює у будні - з 8.00 до 12.00., субота-неділя – з 9.00 до 14.00.

Зверніть увагу! Отримати щеплення Ви можете в пунктах щеплень сімейних амбулаторіях у певні години роботи, уточнити які Ви можете за телефоном контакт-центру 099 728 70 20.

Вакцинуйтеся від COVID-19, адже це єдиний наш із вами порятунок!

З початку вакцинальної кампанії (березень 2021 р.) проти COVID-19, на 23.11.2021 р., медиками Центру первинної допомоги Селидівської міської ради вакциновано 18 207 осіб, з яких 13 706 отримали повний курс щеплення й 4 501 вакциновано 1-єю дозою вакцини від COVID-19.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

На момент отримання щеплення, при собі потрібно мати паспорт, ІНН, закордонний паспорт (за наявності) та телефон (для незадекларованих осіб).

Не забувайте, що інтервали між вакцинами різного виробника також відрізняються. Слідкуйте за Вашим інтервалом, щоб не пропустити друге щеплення.

Нагадуємо інтервали між введенням першої та другої дози вакцин:

CoronaVac 14-28 днів

Comirnaty (Pfizer) 21 день

Moderna 28 днів

AstraZeneca 4 тижня.

Особи, яким потребується Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, можуть згенерувати його на порталі або у мобільному додатку «Дія» (так само як і внутрішні COVID-сертифікати). Наразі ця функція доступна навіть тим, хто має паспорт-книжечку старого зразка.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, на реєстратурі вашої амбулаторії З ВІВТОРКА ПО ЧЕТВЕР З 13.00 ДО 15.00 ЗА УМОВИ ДІЮЧОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ З ЛІКАРЕМ НАШОГО ЗАКЛАДУ АБО ПРОВЕДЕННЯ ЩЕПЛЕННЯ ВАМ МЕДИКАМИ НАШОГО ЗАКЛАДУ ми можемо сформувати для вас Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (НЕ ВНУТРІШНІ COVID-СЕРТИФІКАТИ)!

• Будь ласка, замовляйте ваше Міжнародне свідоцтво заздалегідь!

А також в амбулаторіях №1 та №2 у м.Селидове праюють волонтери, які допомагають формувати свідоцтва або COVID-сертифікати всім бажаючим. Якщо у вас є якісь складнощі з формуванням сертифікату в «Дії», можете звертатися до цих волонтерів за допомогою у будні з 9 до 16 години.

Довідкову інформацію можна дізнатися за телефоном нашого контакт-центру-099 728 70 20