За січень – травень 2018 року платниками Покровської ОДПІ сплачено 1 мільярд гривень податків та зборів

За січень-травень 2018 року платниками Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплачено до Зведеного бюджету 1012,9 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Державний бюджет поповнився на 434,2 млн грн, місцевий – на 578,7 млн грн.

Додаткові надходження становлять майже 242,4 млн грн., у т.ч. до державного бюджету - понад 125,8 млн грн., до місцевих– понад 116,6 млн грн.

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні Зведеного бюджету, його надходження за січень-травень місяць п.р. становлять 610,3 млн грн., та спрямувалися відповідно до державного бюджету – в сумі 155,5 млн грн., та місцевих бюджетів – в обсязі 454,8 млн грн.

Своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина. 

Працівники органів ДФС, у свою чергу, прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити для бізнесу більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних послуг, приведення електронних сервісів до європейських стандартів, а також впровадження нових.