Забезпечення права на правову допомогу

14 вересня в Покровському районному відділі №5 філії Державної установи «Центр пробації»в Донецькій області відбулась робоча зустріч з т.в. о. начальника Курахівського бюро правової допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Основне завдання співпраці системи безоплатної правової допомоги з уповноваженими органами з питань пробації полягає у наданні якісної правової допомоги суб’єктам пробації.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності та важливості проведення спільних правопросвітницьких та комунікативних заходів, затверджено план спільних заходів щодо надання безоплатної правової допомоги суб’єктам пробації у 4 кварталі 2021 року.

Систематичний вплив на свідомість і поведінку людини формує позитивні уявлення, погляди, ціннісні орієнтації, що забезпечують дотримання, виконання і використання юридичних норм. Правове виховання дає змогу кращому осмисленню своєї поведінки та виробленню у засуджених та суб’єктів пробації стійкої орієнтації на законослухняну поведінку.