Захід для опікунів

Підвищення виховної компетентності опікунів/піклувальників, допомога у налагоджуванні стосунків з дітьми та вирішення проблем у їх вихованні є одним із пріоритетних напрямків в роботі центру соціальних служб.

З цією метою 12 жовтня спеціалісти Центру провели захід «Особливості позитивного виховання» по формуванню навичок взаємо підтримки між членами родини та позитивного клімату в родині, профілактики безконфліктних відносин. Під час заходу учасники отримали поради щодо ефективних способів виховання та навчання дітей, що з часом сприятиме усвідомленню ними бажаної поведінки та позитивних змін у їх житті.

Наприкінці заходу юрисконсульт акцентував увагу присутніх на соціальному захисті дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування їх пільг та прав. Обговорили обов’язки осіб, які взяли на виховання дітей цієї категорії. Опікуни та піклувальники задавали питання, які їх цікавили та отримали вичерпні відповіді. Учасники отримали пам’ятки – «Соціальні стандарти та пільги, які надаються дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

225