Заходи до свята бібліотек України

Всеукраїнський день бібліотек відзначається щороку 30 вересня. До цього свята усі книгозбірні України готуються по-особливому, адже головна мета – привернути увагу до бібліотеки, книги, читання.

В рамках Декади популяризації бібліотек, працівники Селидівської централізованої бібліотечної системи провели ряд заходів.

Центральні бібліотеки міста долучились до бібліочеленджу «Додай бібліотеку в друзі», який було оголошено Донецькою обласною бібліотекою для дітей.

У центральній бібліотеці для учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії бібліотекарі провели День відкритих дверей, з екскурсією та краєзнавчою годиною, присвяченою 250-річчю утворення Селидівської слобідки та творчості місцевих поетів.

346

Отже учасники заходу мали можливість не тільки вирушити у відеоподорож нашим містом та його яскравими околицями, а і послухати рядки місцевих поетів, присвячених рідному краю: Віталія Купрієнка, Юрія Смоленського та Віктора Реви, Валерія Кукушкіна, Григорія Антонова, Ольги Чуприянової та ін.

347

Центральна бібліотека для дітей зустрічала своїх маленьких читачів на міському дитячому майданчику.

350

На дітвору очікувало невеличке свято «Книжкове царство – мудре государство».

351

Юні книголюби залюбки брали участь у літературній вікторині «Хто казки знає, той відповідає», читали вірші про книгу, відгадували загадки, робили селфі біля бібліотечної фотозони.

352

Працівники бібліотеки-філії міста Українська підготували для своїх читачів різних вікових категорій віртуальні бібліофреші: «Для вас, цінителі фантастики», «Світ фентезі Анджея Сапковського» - для дорослої аудиторії, «Книга – це завжди круто» і «Книжку цікаву я прочитаю» - для дітей.

Прикрасою усіх бібліотек стали книжкові тематичні виставки:

- «Письменники-бібліотекарі», «Місто моє - гордість моя!», «Наші талановиті земляки» (центральна бібліотека для дорослих)

348

- «Книго моя! Мудрість твоя збагачує наші серця» (центральна бібліотека для дітей м.Селидове);

- «Ці книжки варті читання» (бібліотека м.Гірник)

- «Книжку цікаву я прочитаю» (бібліотека м.Українськ)

349

Запрошуємо усіх познайомитись з цікавою інформацією про нові книжки, актуальні події та віртуальні заходи на сторінках бібліотек у фейсбуці: «Селидівська централізована бібліотечна системи», «Селидівська центральна бібліотека для дітей», «Бібліотеки міста Українськ» та «Бібліотеки міста Гірник».