Заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці

12 червня 2019 року службою у справах дітей міської ради з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці проведені тематичні заходи для дітей у пришкільних таборах м. Селидового (інтерактивні бесіди та ігри, вікторини тощо).

303 305
304

Цей день оголошено у 2002 році Міждународною огранізацією праці, щоб привернути увагу широких кіл громадскості, світової спільноти, національних урядів та суспільства до всесвітнього руху за заборону дитячої праці і особливо її найгірших форм, до яких відносяться: рабство, небезпечна робота, залучення дітей до проституції, виготовлення порнографічних матеріалів і противоправна діяльність.

Відзначення Всесвітнього дня боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці (12 червня)  переважно спрямоване на пробудження свідомості дорослого населення, яке і є головним есплуататором праці дітей.

За ініціативою Селидівського міського голови Ремізова В.В., з метою зайнятості дітей у вільний від навчання час, влітку 3 роки поспіль (2016-2018 роки) в місті організовано та проведено громадські роботи тимчасового характеру для учнівської та студенстької молоді віком від 14 до 18 років, що будуть проводитись і в подальшому. Працевлаштовано 90 дітей, оплата їх праці здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету.

376
211

Під час проведення зазначених вище робіт забезпечується виконання вимог чинного законодавства щодо використання дитячої праці (види робіт, межі робочого часу, оплата праці тощо).