ЗАПРОШЕННЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОЇ ПОЇЗДКИ

Відділ сім’ї, молоді та спорту Селидівської міської ради повідомляє,

що з 2 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії.

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, громадських організацій, гуманітарної сфери й інші зацікавлені спеціалісти.

Захід організовано Міністерством культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами:

(044) 400-43-01, (063) 737-40-47, (067) 407-77-98, (063) 147-43-10, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17