ЗАПРОШЕННЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОЇ ПОЇЗДКИ

Відділ сім’ї, молоді та спорту Селидівської міської ради повідомляє, що ГО “Відкритий світ молоді” з 25 по 31 жовтня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Чехії, Словаччини, Німеччини.

132У ході поїздки відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес».

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами:

- (067) 449-13-41,

- (097) 718-17–67,