Запрошуємо активну молодь

до складу Молодіжної ради Селидівської ОТГ.

Молодіжна політика в умовах децентралізації по своїй суті є формуванням комфортного середовища для життя, розвитку, зайнятості молоді в громадах. Того середовища, яке дозволить молодим людям розвивати себе на місцях там, де вони народжені, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити.

Відділ сім’ї, молоді та спорту міської ради запрошує активну молодь та представників від інститутів громадянського суспільства, ініціативних об’єднань, (віком від 14 до 35 років), до складу Молодіжної ради.

Документи приймаються з 20.11.2020 до 21.12.2020 у паперовому або в електронному вигляді (зразки документів додаються) за адресою:

85400, м. Селидове, вул. Гоголя, буд. 82 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За детальною інформацією звертатися за тел.+38 (066) 886-82-52.