Запрошуємо на свято Водохреща!

Очільник громади Руслан Суков запрошує мірян долучитися до літургії та пірнути в ополонку на свято Водохреща, яке відбудеться 19 січня на Карлівському водосховищі. Для зручності жителів за кошти бюджету організовано автобуси.

Хрещення Господнє - особливе свято, з ним пов'язано багато народних традицій і обрядів. Саме тому працівники Селидівської міської ради розробили ряд заходів, щоб дати можливість нашим громадянам провести обряд омовіння у свяченій воді.

Автобуси відправляться о 11:15 від кожного храму нашої громади: із Селидового, Українська, Цукуриного. У місті Селидовому додатково буде автобус від будівлі міської ради.

На Карлівці підготовлено обширну теплу палатку, де ви зможете переодягнутися, зігрітися, поласували кашею і гарячим чаєм з польової кухні.