Засідання виконкому

13 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням в.о. міського голови Руслана Сукова.

268

Члени виконкому розглянули та обговорили проєкти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Заступник міського голови Ігор Шостак винес на розгляд основне питання – про стан готовності житлово-комунального господарства і об’єктів соціально-побутового призначення міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

269

Директор «Димитровтепломережа» Едуард Оніпченко додатково проінформував присутніх щодо стану готовності підприємства до початку опалювального сезону.

270

267 266

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» Олена Марченко, інженер КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» Олена Ободець та начальник відділу освіти Селидівської міської ради Леонід Осипов розповіли про стан підготовки підпорядкованих їм установ і температурний режим у закладах.

271 265

Марина Фортель, начальник  відділу міського господарства і охорони навколишнього середовища міської ради, винесла на розгляд проєкти рішень про початок опалювального періоду 2021-2022, зняття з квартирного обліку, заселення пустуючої квартири комунальної власності, переоформлення квартирної черги, внесення змін до рішень виконкому міської ради, надання дозволу на вирубку дерев та гілок.

272

Про припинення опіки над недієздатною особою, надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян, затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету автомобільним перевізникам, які працюють на маршрутах загального користування, за пільговий проїзд окремих категорій громадян доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Світлана Селіванова.

273

10 питань порядку денного винесла на розгляд начальник служби у справах дітей міської ради Любов Сузіна.

274

За результатами обговорень членами виконавчого комітету були затверджені всі проєкти рішень.