Засідання виконкому

13 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням в.о. міського голови Руслана Сукова.

Члени виконкому розглянули та обговорили проєкти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Заступник міського голови Ігор Шостак винес на розгляд основне питання – про стан готовності житлово-комунального господарства і об’єктів соціально-побутового призначення міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Директор «Димитровтепломережа» Едуард Оніпченко додатково проінформував присутніх щодо стану готовності підприємства до початку опалювального сезону.

267 266

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» Олена Марченко, інженер КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» Олена Ободець та начальник відділу освіти Селидівської міської ради Леонід Осипов розповіли про стан підготовки підпорядкованих їм установ і температурний режим у закладах.

271 265

Марина Фортель, начальник  відділу міського господарства і охорони навколишнього середовища міської ради, винесла на розгляд проєкти рішень про початок опалювального періоду 2021-2022, зняття з квартирного обліку, заселення пустуючої квартири комунальної власності, переоформлення квартирної черги, внесення змін до рішень виконкому міської ради, надання дозволу на вирубку дерев та гілок.

Про припинення опіки над недієздатною особою, надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян, затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету автомобільним перевізникам, які працюють на маршрутах загального користування, за пільговий проїзд окремих категорій громадян доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Світлана Селіванова.

10 питань порядку денного винесла на розгляд начальник служби у справах дітей міської ради Любов Сузіна.

За результатами обговорень членами виконавчого комітету були затверджені всі проєкти рішень.