Засідання комісії ТЕБ та НС

25 березня відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На території Селидівської міської ради продовжується виконання рішень та доручень Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації та протоколів обласної комісії з питань ТЕБ та НС, що стосуються запобігання та поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території області; забезпечується виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211» щодо введених обмежувальних заходів на період карантину.

Сьогодні комісією були розглянуті питання порядку денного.

268 267

За результатами їх обговорення та доповідей, керуючись Постановою Головного державного санітарного лікаря Донецької області від 24.03.2020 №1 щодо запобігання занесення та розповсюдження у Донецькій області випадків коронавірусної хвороби (COVID-19) протокольним рішенням міської комісії від 25.03.2020 №6 затверджено ряд заходів, що стосуються суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, з реалізації і транспортування питної води (розливної), засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності:

- посилення поточного прибирання, дезінфекційного режиму, режиму провітрювання;

- наявність засобів індивідуального захисту для персоналу (масок, разових рукавичок), дезінфекційних засобів, антисептиків для рук, їх використання з додержанням термінів та умов;

- одночасне перебування у торгівельному залі не більш однієї людини на 10 м², врегулювати відстань в черзі між покупцями не менше 1,5-2 м;

- недопуск до роботи працівників з ознаками захворювання на ГРВІ та ГКІ;

- інформування населення про заходи профілактики захворювання, розповсюджуючи пам’ятки на вході та у приміщенні підприємств.

Також комісією було визначено алгоритм дій щодо встановлення осіб, які прибули з країн, де зареєстровані спалахи коронавірусної інфекції, їх обстеження, транспортування тощо.

269 270

З метою здійснення регулярних рейдів (перевірок) об’єктів продовольчої торгівлі, аптек, житлово-комунального господарства, транспорту щодо додержання обмежувальних заходів, протиепідемічного режиму, виконання вимог протоколів комісій ТЕБ та НС тощо було створено контрольну комісію.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого рішенням виконкому Селидівської міської ради від 21.11.2018 №164, рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання структурними підрозділами міської ради, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованими на території Селидівської міської ради.