Засідання комісії з питань надання допомоги окремим категоріям громадян

15.01.2016 о 10.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під голуванням заступника міського голови Терещенко І.В. відбулося засідання комісії з питань надання допомоги окремим категоріям громадян.

На засіданні комісії було розглянуто 12 заяв громадян, які звернулися за матеріальною допомого відповідно до «Порядку надання допомоги окремим категоріям громадянам», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 28.05.2014 №90 та клопотання Селидівської міської організації інвалідів «Вікторія» ДООІ ВОІ СОІУ щодо надання матеріальної допомоги інваліду 1-Б групи Сайку Сергію Миколайовичу для придбання вартісних ліків.

Було прийнято рішення запропонувати виконкому міської ради надати матеріальну допомогу на лікування 13 особам на загальну суму 2,8 тис.грн. та матеріальну допомогу на поховання 2 особам на загальну суму 0,5 тис.грн.