Засідання комісії з питань надання допомоги окремим категоріям громадян

24.09.2020 о 9:00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко, відбулося засідання комісії з питань надання допомоги окремим категоріям громадян.

324 323

На засіданні комісії було розглянуто 19 заяв громадян, які звернулися за матеріальною допомогою відповідно до «Порядку надання допомоги окремим категоріям громадян», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 15.05.2019 № 83 та клопотання Селидівської міської громадської організації ветеранів війни, праці та збройних сил щодо надання матеріальної допомоги дружині померлої особи внаслідок війни з нагоди відзначання 77-ї річниці Визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Було прийнято рішення запропонувати виконкому міської ради надати матеріальну допомогу:

-17 особам для придбання ліків на загальну суму 5,9 тис.грн.;
- 2 особам, які зобов’язалися поховати померлого на поховання на загальну суму 1,0 тис.грн.
- 1 особі, на підставі клопотання, на загальну суму 2,0 тис.грн.