Засідання конкурсної коміссії відділу культури

Шістнадцятого серпня поточного року відбулося перше засідання конкурсної комісії відділу культури міської ради щодо добору керівників клубних установ м.Селидове і м.Гірник, Селидівської централізованої бібліотечної системи.

У засідання комісії взяли учать 7 осіб, а саме:

- заступник міського голови Терещенко І.В.;
 - представники від трудових колективів закладів культури: Романець Н.С., керівник гуртка клубу смт.Гостре, Стрільник І.А. і Горбоконь Н.С. бухгалтери І категорії централізованої бухгалтерії відділу культури;
 - представники міського комітету профспілкової організацій працівників культури: Когут Т.Ю., профорганізатор первинної профспілкової організації працівників відділу культури і централізованої комісії; Перепелиця С.В., профорганізатор первинної профспілкової організації працівників клубу смт.Курахівка; Скуріхіна Т.Є., скарбник.
 - секретар комісії(без права голосування) – Житник О.С., бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Селидівської централізованої бібліотечної системи.

Головою комісії обрана Скуріхіна Тетяна Євгенівна, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури міської ради, скарбник міської. профспілкової організацій працівників культури.

На першому засідання комісії розглянула документи, подані кандидатами на посаду керівників клубних установ, саме:

-від Топіліної Зітти Іванівни - на посаду директора будинку культури м.Селидове;
-від Соломки Анатолій Григоровича – на посаду директора будинку культури м.Гірник.

На посаду директора Селидівської централізованої бібліотечної системи документів не надійшло.

Друге засідання комісії відбудеться 23 серпня поточного року, на якому кандидати на посаду керівників клубних установ повинні пройти співбесіду і захистити свої проекти розвитку закладу і за результатами голосування буде ухвалене відповідне рішення.

У зв’язку з тим, що на посаду керівника Селидівської централізованої бібліотечної системи документів не надійшло, відділом культури міської ради буде повторно оголошено конкурс.