Засідання "круглого столу"

Селидівське міське відділення Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує спільну роботу з лікарями щодо покращення якості забезпечення потерпілих на виробництві та застрахованих осіб медичними та соціальними послугами.

Так, 30 березня 2021 року завідувачем сектору медичних та соціальних послуг Селидівського міського відділення Арциховською О.В., за участю директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» Марченко О.В., заступника директора з експертизи тимчасової непрацездатності Цимбал Г.І. проведено засідання «круглого столу» з лікарями загальної практики-сімейної медицини амбулаторій.

На засіданні були обговорені проблемні питання щодо забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами, виробами медичного призначення при амбулаторному лікуванні, реабілітації застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, у тому числі після перенесеної коронавірусної хвороби з ускладненнями. В ході засідання було наголошено на необхідності суворого дотримання лікарями вимог діючих нормативних актів при забезпеченні потерпілих на виробництві лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Особливу увагу було зосереджено на питаннях обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, якості оформлення первинної медичної документації, листків непрацездатності. Лікарям були надані роз’яснення щодо роботи санаторно-курортних закладів в умовах карантину. Присутні отримали вичерпні відповіді на запитання щодо надання Фондом соціального страхування України медичних та соціальних послуг потерпілим на виробництві та застрахованим особам.