Засідання «круглого столу» з питання протипожежного захисту на вуглевидобувних та вуглепереробних підприємствах

Сьогодні, 13 лютого 2019 року, в будівлі ДП «Селидіввугілля» відбулося засідання «круглого столу» на тему «Організація протипожежного захисту на підприємствах вуглевидобувної та вуглепереробної промисловості» під головуванням Володимира Яковенка – начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні ГУ Держпраці у Донецькій області.

Він розповів про основні причини виникнення пожеж на вуглевидобувних та вуглепереробних підприємствах; про стан протипожежного захисту в цілому на підприємствах вуглевидобувної та вуглепереробної промисловості, які розташовані на території Селидівської міської ради, та  про проблемні питання щодо забезпечення протипожежної безпеки підприємств.

Наприкінці засідання було прийнято відповідні рішення щодо порушених питань.