Засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

14 березня 2019 року о 10 годині в будівлі виконкому Селидівської міської ради відбулося засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Наталії Панченко.

Під час засідання були розглянуті такі питання:

1. Про стан виробничого, не виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності, що знаходяться на території Селидівської міської ради;
2. Про пожежі, які виникли на території Селидівської міської ради за 2018 рік;
3. Про посилення профілактичної роботи серед населення щодо забезпечення пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей.

З першого питання доповіли: Олена Дубік – заступник головного лікаря КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради»; Лариса Злиденна – начальник Селидівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області; Олена Арциховська – начальник відділу з організації медичної реабілітації Селидівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

По другому та третьому питанню заслухали Сергія Сергєєва – молодшого інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області.

За результатом проведеного засідання було прийнято відповідні рішення з кожного питання.