Засідання міжвідомчої комісії

16.10.2020 відбулося чергове засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання,

на якому розглянуто 11 заяв від мешканців багатоквартирних житлових будинків міста Селидове на влаштування індивідуальної системи теплопостачання та 2 колективні заяви на відключення від мереж централізованого опалення житлових будинків м.Селидове.

85 86

Позитивне рішення прийняте по 6 заявам мешканців житлових будинків, відключених від системи централізованого теплопостачання. А також надано дозвіл на відключення від системи централізованого опалення 2 житлових будинків м.Селидове.

87

Враховуючи, що житловий будинок підключений до мереж центрального опалення, та в якому недодержано виконання норми п.7 розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо відключення від централізованого опалення у встановленому порядку на день набрання чинності цим Законом не менш як половини квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного житлового будинку по 5 заявам відмовлено в дозволі на відключення квартири від внутрішньобудинкової системи ЦО і влаштування індивідуальної системи теплопостачання .