Засідання першої сесії Селидівської міської ради VIII скликання

Відповідно до п.2 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно Листа Селидівської міської територіальної виборчої комісії Покровського району №18 від 16.11.2020 було визначено дату проведення першого пленарного засідання першої сесії Селидівської міської ради VIIІ скликання – 18 листопада 2020 року.

На засідання було запрошено новообраного міського голову Селидівської об’єднаної територіальної громади Віталія Нешина, новообраних депутатів міської ради, керівників підприємств, установ та організацій міста, громадськість, засоби масової інформації.

83 82

Територіальною виборчою комісією було винесено питання «Про інформацію Селидівської міської територіальної виборчої комісії про результати голосування і підсумки виборів депутатів Селидівської міської ради VIIІ скликання і Селидівського міського голови».

Голова ТВК Тетяна Ковальчук закликала депутатів, які присутні в залі зареєструватися ,отримати бюлетені для голосування та відкрити пленарне засідання.

Деякі з депутатів висловили свої зауваження щодо порядку організації проведення сесії. Так, з 24 присутніх депутатів зареєструвались лише 15.

9 новообраних депутатів від політичних партій «За майбутнє» (Руслан Суков, Арсеній Суков, Олеся Новицька, Леонід Мандич), «Слуга народу» (Леонід Осипов, Руслан Авдієнко, Тетяна Мухаметвалієва) і «Оппозиційний блок» (Юрій Рубцов, Олена Хітова) не реєструвались принципово, чим створили  відсутність кворуму та неможливість проведення засідання, а згодом і зовсім покинули приміщення міської ради.

Селидівською міською територіальною виборчою комісією було вирішено перенести сесію. Про дату та час проведення буде повідомлено пізніше.