Засідання ради роботодавців

24 вересня в Селидівському міському центрі зайнятості відбулося установче засідання міської Ради роботодавців.

У засіданні взяли участь: голова Донецької обласної галузевої організації роботодавців вугільної промисловості Олександр Шевченко, представники ринкоутворюючих підприємств міста та фізичні особи-підприємці.

Олександр Шевченко поінформував про перспективи розвитку вугільних підприємств міста та про роль організацій роботодавців під час діалогу з органами влади.

Директорка центру Галина Головченко ознайомила учасників з напрямками діяльності Ради та її повноваженнями.

Присутні отримали інформацію про стан ринку праці міста, послуги служби зайнятості для роботодавців. Обговорили організацію професійного навчання безробітних під замовлення роботодавців та співпрацю у підборі кваліфікованих кадрів.

Учасники заходу наголосили на необхідності взаємодії влади та бізнесу в напрямку покращення соціально-економічного розвитку міста, забезпеченні зайнятості населення.