Засідання робочої групи

За ініціативою міського голови Ремізова В.В. 15.01.2016 проведено засідання робочої групи з питань поточного благоустрою територій, будинків та майбутнього розвитку міста Селидове у складі: секретар міської ради Голубенко М.І., депутат міської ради по округу № 9 Клімова Л.А., голова ОСББ «Гоголя 24 м.Селидове» Волкова Т.Є., представник ОСББ «Союз-4 м.Селидове» Чорногор М.В., голова ОСББ «Молодість» Лисянська О.О., представник КП «СЄЗ м.Селидове» Павленко А.П.

Учасники групи визначили першочергові заходи щодо благоустрою даної території, а також координацію і подальшу взаємодію жителів міста і представників влади. Подібні зустрічі планується проводити по всіх депутатських округах міста, також з участю представників вуличних, квартальних комітетів та громади.