Засідання робочої групи з вирішенням мобілізаційних питань

З метою підвищення ефективності роботи підприємств, установ та організацій усіх форм власності розташованих на території Селидівської міської ради,

було утворено робочу групу з вирішення оперативних питань організації підготовки та проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів у 2016 році.

18.02.2016 відбулось засідання групи під керівництвом заступника міського голови Терещенко І.В. , на якому було розглянуто питання щодо надання допомоги органами місцевого самоврядування Красноармійсько-Селидівському об’єднаному міському військовому комісаріату в вирішенні питань призову по мобілізації людських та транспортних ресурсів та відпрацювання спільного рішення щодо всебічного забезпечення виконання заходів наступної черги мобілізації.

Більш детально про завдання та повноваження групи доповів військовий комісар Красноармійсько-Селидівського ОМВК Бєляєв В.В.

Розглянути питання оповіщення військовослужбовців при мобілізації, всебічне інформаційне забезпечення військової служби по контракту, забезпечення прокуратурою правової роботи групи, забезпечення паливно-мастильними матеріалами перевізників військовослужбовців з пунктів збору до загального пункту збору, висвитвлення служби по контракту в засобах масової інформації та інші питання.